De camping ligt aan de grensrivier de Our. Langs de rivier bevinden zich weiden voor recreatie zoals zonnebaden, voetbal, volleybal, basketbal, kampvuur en een speelweide voor kleine kinderen. Er is een nieuwe speeltuin en een recreatieruimte voor kinderen. Een kanotocht op de Our of de Sauer is een spannende belevenis. Visliefhebbers kunnen in de Our een kansje wagen. De prachtige natuur nodigt uit tot wandelen en fietsen. Dagelijks kunnen er verse broodjes besteld worden. In het hoofdseizoen is er een animatieprogramma voor de kinderen.
Op onze camping Ourtal-Idyll in Gentingen staan luxe Trekkershutten Comfort met twee slaapkamers, douche en toilet. We zijn een middelgroot familiebedrijf met een rustige en vriendelijke uitstraling. De camping ligt in de Zuid-Eifel aan de rivier De Our, welke de grens is van Duitsland en Luxemburg, tussen Vianden en het Müllerthal. Door de ligging achter de Ardennen hebben we een heel aangenaam klimaat. De omgeving leent zich uitstekend voor mooie fiets- en wandeltochten. Een kanotocht op de Sauer is zeker aan te raden.
Bij de camping hoort een gemoedelijk café/restaurant en ook een schnapsbranderij waar rondleidingen en een proeverij van schnaps en likeur worden aangeboden. Verse broodjes en gebak kunnen dagelijks besteld worden. Wij hopen je te mogen begroeten op camping Ourtal-Idyll in Gentingen!